http://www.grabowskiltd.ecom.net.pl/Grabowski Forflift Training prowadzi kursy i szkolenia na :
- wózki widłowe ( countre balance, reach, bendi, VNA, PPT, pallet truck )

 

- koparki ( gąsienicowa, JCB )

 

- teleskopik JCB- ładowarka fadroma

 

- dumper truck ( przedni ; tylni )

Kursy prowadzone są w języku polskim oraz angielskim.


Kursy odbywają sie w każdy dzień tygodnia.


Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje angielską licencje wraz z
indyfikatorem.Prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która swoim doświadczeniem
oraz pełną dbałością o klienta, przekazuje państwu niezbędną wiedzę.Płatność regulowana jest po ukończeniu kursu i otrzymaniu licencji.Istnieje możliwość wymiany licencji z polskiej na angielską.
Doskonale rozumiemy, że masz do dyspozycji niewiele czasu. Tylko u nas instruktorzy dostosują przebieg kursu do Twoich indywidualnych możliwości czasowych, a nie odwrotnie! Zorganizujemy dla Ciebie indywidualny kurs na zamówienie! Poczuj się jak VIP - u nas to po prostu standard!Pragniemy podkreślić, że od kilku lat specjalizujemy się w szkoleniach prowadzonych dla firm oraz klientów indywidulanych. Naszym niezaprzeczalnym atutem jest bogate doświadczenie, innowacyjne, najnowocześniejsze metody szkolenia, własny park maszynowy, jak również własna baza szkoleniowa. Wyróżnia nas także wyjątkowa dbałość o umiejętności naszych kursantów.
Posiadamy również sprzęt multimedialny niezbędny do przeprowadzenia zajęć teoretycznych oraz praktyczne rekwizyty, co pozwala nam zapewnić kompleksową realizację Państwa zlecenia w każdych warunkach.


Sprawdź nas! Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów

GrabowskiltdGrabowskiltdGrabowskiltdGrabowskiltd
Grabowskiltd